Informacje o sklepie

Inter Pack to największa w Polsce sieć specjalistycznych sklepów z bagażnikami samochodowymi. Strategiczna współpraca ze światowymi liderami, takimi jak Atera, Hapro, Inno, Koenig, Mont Blanc czy Thule pozwoliła zbudować największą na rynku ofertę bagażników samochodowych, autoboxów, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego.
Bazując na naszym doświadczeniu i współpracy biznesowej jesteśmy w stanie zaoferować dopasowane rozwiązania do zdecydowanej większości samochodów.

Bagażnik dachowy Fiat 126p

Firma Inter Pack rozpoczęła działalność w 1988 roku. Pierwszym etapem działalności była produkcja boxów dachowych z laminatu. Byliśmy prekursorem produkcji boxów w Polsce - to właśnie Inter Pack produkował box dachowy do, jakże popularnego w tamtych czasach, Fiata 126P, czyli popularnego Malucha. W kolejnych latach firma rozszerzyła asortyment o nowe modele boxów, które cieszyły się powodzeniem w Polsce, a także za granicą.

Kolejnym etapem rozwoju było rozpoczęcie sprzedaży hurtowej i detalicznej boxów, bagażników bazowych, uchwytów do rowerów i innego sprzętu sportowego oraz łańcuchów śniegowych.

W 1994 roku przy ul. Nałęczowskiej w Warszawie otwarty został pierwszy sklep Inter Pack. Trzy lata później firma przeniosła się do nowej siedziby przy ul. Jutrzenki 77 w Warszawie, gdzie otwarto także, funkcjonujący do dziś, największy sklep firmowy.

Obecnie funkcjonuje 9 naszych sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w największych miastach Polski oraz prężnie działający sklep internetowy. W naszych sklepach czeka na Państwa profesjonalna, stale szkolona załoga, dysponująca najlepszą wiedzą w kwestii doboru, montażu i użytkowania bagażników samochodowych. Dbamy o to aby w naszych sklepach, oprócz produktów marki Inter Pack, znajdował się możliwie szeroki asortyment towarów najbardziej uznanych światowych producentów, m.in. Atera, Mont Blanc, Thule.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1374 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-13
Szybką realizacja, polecam
2024-02-03
Towar dotarł do mnie co prawda z drobnymi uszkodzeniami, jednak po zgłoszeniu problemu został on w ciągi 2-3 dni rozwiązany - otrzymałem ponownie towar bez uszkodzeń. Jestem zadowolony z obsługi.
pixel