Inter Pack Quiet XT - nowość wśród bagażników bazowych

2019-02-01
Jak zawsze miło nam poinformować o kolejnej nowości w gamie naszych produktów. Tym razem prezentujemy bagażniki bazowe z linii Inter Pack Quiet XT.
Linia Quiet XT to bagażniki dedykowane do większości modeli aut wyposażonych w relingi zintegrowane (Quiet XT IR) oraz relingi otwarte (Quiet XT RR). Dzięki nowej, ulepszonej konstrukcji bagażniki Inter Pack Quiet XT cechują się wyższą ergonomią oraz lepszym dopasowaniem do różnorakich relingów występujących w samochodach.

W tym produkcie, tak jak w pozostałych bagażnikach Quiet, nacisk został położony na ograniczenie poziomu hałasu oraz zużycia paliwa. Quiet XT posiada aluminiowe, aerodynamiczne belki o zwiększonej sztywności oraz stopy mocujące kompatybilne z różnorodnymi relingami.

Bagażniki Quiet XT posiadają standardowy kanał montażowy T-profil umożliwiający montaż akcesoriów (np. uchwyty rowerowe, uchwyty na narty, boxy itp.) wszystkich wiodących producentów. W standardowym wyposażeniu znajdują się także zamki zabezpieczające przed nieuprawnionym dostępem oraz gumowe okładziny elementów chwytających relingi. Dzięki temu możemy być pewni, że relingi nie zostaną uszkodzone w trakcie montażu bagażnika i że nikt niepowołany nie będzie w stanie odkręcić bagażnika.
Bagażniki Quiet XT występują w wielu wersjach, dopasowanych do konkretnych modeli samochodów oraz w dwóch wersjach kolorystycznych - z belkami srebrnymi lub czarnymi.
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1486 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-03
Wszystko w porządku.
2024-05-28
Sprawnie, fachowo, szybko, precyzyjnie
pixel